Giftstory.lt kokybišką, greitą ir patikimą jūsų užsakymo pristatymą užtikrina mūsų partneriai – DPD (siuntų pristatymas ir siuntų taškai) ir Omniva (paštomatai). Savo užsakymą galite atsiimti  “Giftstory.lt” parduotuvėje, esančioje Kaune Laisvės al. 31, Kaunas! Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą prieš pabaigiant apmokėjimo procesą Tai pasirinkti galite pildydami pristatymo adresą. Pristatymo įkainiai priklauso nuo šalies ir siuntos svorio.

• Įsigijus prekių iki 40 Eur pristatymo kaina Lietuvoje – 3 Eur.

• Įsigijus prekių už 40 Eur ir daugiau – LIETUVOJE PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

• Užsakymo atsiėmimas galimas adresu Kaune Laisvės al. 31,  – NEMOKAMAS. (Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime SMS žinute).

• Įsigijus prekių už 50 Eur ir daugiau – KAUNO MIESTE PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

OMNIVA PAŠTOMATAI

Itin paprasta ir greita paslauga savarankiškai atsiimti savo prekes! Užsakymo metu, galėsite pasirinkti Jums patogiausią paštomato terminalą, į kurį ir bus pristatyta Jūsų siunta. Savitarnos terminalų ekranuose rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai. OMNIVA siuntų savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, taigi savo siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu. Siuntai atsiimti užtenka įvesti pranešimu į mobilųjį telefoną gautą šešiaženklį durelių kodą. Klientų patogumui terminalai stovi lauke, šalia prekybos centrų bei degalinių.

Klientų užsakytos prekės saugomos OMNIVA terminaluose 7 dienas. Užtikrintas siuntų saugumas – siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., kuriuose įrengtos 3 video kameros. Klientų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos, taigi būsite apsaugoti nuo vėjo bei prastų oro sąlygų. Daugiau informacijos rasite čia .

DPD KURJERIŲ PASLAUGOS

Norėdami, jog Jūsų siunta Jus pasiektų norimu adresu – rinkitės kurjerio paslaugas. Prieš gaudami savo užsakymą – iš DPD kurjerių gausite SMS žinutę su pristatymo informacija, o tai pat – kurjerio telefono numeriu, kad esant reikalui, galėtume susisiekti su siuntos pristatytoju. Jei DPD kurjeris dėl Jūsų kaltės negalės pristatyti siuntos (nebūsite nurodytoje vietoje arba kurjeris negalės su Jumis susisiekti telefonu)  – pakartotinas pristatymo išlaidas privalėsite apmokėti Jūs. Primename, jog siuntos yra perduodamos tik gavėjui, kurio vardas ir pavardė yra užregistruoti užsakymo metu, nebent būsite nurodę kitaip.

Kurjeriams priėmus Jūsų siuntinius – prekės bus pristatytos per 1-3 dienas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).

ATSIĖMIMAS KAUNE (Laisvės al. 31, LT-44311 Kaunas).

Savo užsakymą galėsite atsiimti darbo dienomis nuo 9-os iki 20-os valandos mūsų grožio studijoje. Apie paruoštą atsiimti užsakymą Jus informuosime SMS žinute, Jūsų paskyroje nurodytu numeriu ir/arba elektroniniu paštu.

Atvykus anksčiau ir negavus patvirtinimo SMS žinutės – užsakymo atsiimti negalėsite. 

PRISTATYMO TERMINAS.

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime per 1 – 2 darbo dienas. Jei prekės nėra sandėlyje – informuosime Jus apie galimą uždelsimą, o prekes įsipareigojame pristatyti per 7 darbo dienas nuo patvirtinto užsakymo apmokėjimo.

Prekės gali būti pristatomos per 1-2d. dienas visoje Lietuvoje, tačiau atsižvelgiant į tam tikras aplinkybes pristatymo laikas gali kisti. Šventinėmis dienomis (šv.Valentino diena, šv. kalėdos, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena) dėl ypač didelio užsakymų antplūdžio tikslaus laiko negalime garantuoti.